המלצות וחוות דעת 

המשך מדף קודם

צליל חמרה

הגעתי לאופיר בעקבות ההמלצות החמות שקראתי עליו. אחרי שנים עם כאבי גב תחתון, תחושת נוקשות כללית בשרירים וחיפוש ארוך טווח אחר מטפל, תוך שימוש במגוון שיטות טיפול, ההתמדה השתלמה. אופיר, תודה שאתה חולק את המתנה שלך עם העולם, תודה על האפשרות לחזור לתנועה הטבעית והאותנטית של הגוף, על החזרה לאיזון.
בעל כישרון יוצא דופן ויכולת חושית המחדשת את הגוף ואמת פנימית שמאירה כלפי חוץ ופותחת את הלב.

מנשה קנדינוב

נכנסתי לאופיר המלך עקום יצאתי ישר, תותח!

זיוה כהן

שנים סבלתי מכאבי גב עליון שכמות וכו... ועשיתי עיסויים רבים אולם רק משהגעתי למרפאת הכאב של אופיר מלאך בחולון הרגשתי שינוי עצום בעקבות שיטת הטיפול והלחיצות ובעקבות כך הכאב האקוטי ממנו סבלתי שנים עבר. פוקדת את המרפאה אחת לחודש לשם תחזוקה של הגוף ומניעת כאב.

חן זסלבסקי

הגעתי לאופיר בצורת סימן שאלה עם כאבים חזקים בגב תחתון. אחרי טיפול חזק מאוד הצלחתי לעמוד ישר כמעט ללא כאב ואפילו כבר יצאתי להליכה באותו הערב. תודה על הכל!!!

 

ליאור טלמור

הייתי עם כאבי גב שהגבילו אותי בשכיבה/עמידה/ שכיבה.  הגעתי לאופיר לאחר מספר המלצות..
תמיד קשוב, זמין, מקבל בחיוך ומסור.  הרגשתי שיפור כבר מהטיפול הראשון. בכללי,  אחרי כל טיפול אני יוצאת במן תחושת רוגע ושלווה. לאט לאט אני מזהה שאני כבר לא חוששת או מחכה לכאבים שיגיעו.

רונן טלמור

אחרי ניתוח קיבוע צווארי ועם פריצות דיסק בכל החמש חוליות תחתונות והיצרות תעלת עמוד שדרה.
הגעתי למלאך…
אל תגידו מחר או אולי
תרוצו אליו
מדבר מתוך המון ניסיון עם מטפלים הייתי אצל הכי טובים והם באמת טובים
אבל אף אחד לא טוב כמו אופיר
מלך אמיתי

ראובן בקלש (בן 78 ברישום ההמלצה)

עקב פציעה ברגל ביקרתי אצל 3 פיזוטרפיסים שונים. רק אצל מלאך הרגשתי ביטחון שהבעיה הולכת להפטר. ואכן אחרי 7 טיפולים מסורים, הבעיה נפטרה.
ממליץ בחום!

איריס ללזרי

מקצועיות ואנושיות ברמה הגבוהה ביותר, תמיד מקבל בחיוך, תמיד בזמן.
הגעתי עם כאבים שהגבילו אותי בתנועה עקב הקורונה, אופיר לא ויתר ! הוא נתן מעצמו מיליון אחוז כדי שהטיפול יצליח. מהר מאוד חל שינוי, אני מגיעה לכל טיפול מתוחה ויוצאת משם אדם חדש.
אני חושבת שכל אדם צריך לתת לעצמו מתנה כזו ולא לוותר  😇