top of page

עיסוי רפואי שיקומי
לגיל הזהב

עיסוי רפואי שיקומי אורטופדי למבוגרים, זקנים וקשישים

 לעיתים לא פשוט לנו הילדים לעמוד מהצד ולראות את הורינו מתבגרים, ואותם אנשים שדאגו לנו לצרכינו כל חיינו, פתאום זקוקים להושטת ידינו.

אנו מצידנו מוכנים לעשות הכל, לעזור, לתמוך להיות שם, אבל לא תמיד יש מענה כשההורה מתלונן על כאב או מתקשה לנוע.

אך אל תאמרו עוד נואש, יכול להיות שאפשר לעזור, להחזיר את איכות החיים, לפחות להקל, לפחות לנסות...

0546809944
עיסוי לגיל הזהב  - עיסוי מסג למבוגרים בחולון ורחובות

פבליק גרטמן (בן 80)
אופיר אני רוצה שתצטט אותי כל מה
שאומר לך תפרסם את זה:
אם מישהו היה אומר לי לפני חודשיים שאני אזכה לחזור לישון לילה שלם ללא כאב, לא הייתי מאמין לו. זה נראה לי כמו משהו רחוק שאני אוכל להסתובב במיטה מבלי לפחד מהכאב, שאוכל לנוע בצורה חופשית, ושיהייה לי את הביטחון המלא לצאת החוצה, בזכות הטיפולים אני יכול לקחת את אשתי לבית קפה ואפילו חזר לי החשק לרקוד ( הוא גם הדגים לי:) לפני שהתחלנו בסדרת הטיפולים זה נראה לי כמו פנטזיה.
תאמר לכל מי שמתלבט אם לבוא אלייך
שאני פבליק גרטמן ממליץ בחום!!!!

ככל שאנו מתבגרים כך אנו נושאים מטען כבד יותר על הכתפיים שלנו ועל גבנו. המשא הזה הוא העולם הרגשי שלנו, כל הדאגות, הכעסים, האכזבות, הצורך בשליטה כל אלו נוסעים איתנו אל תוך הזיקנה ולרוב מביאים אותנו בגילאי הזהב לעייפות, תשישות ולגוף לא מאוזן ברמה השרירית מה שפוגם באיכות חיינו. משום שאם השרירים לא מאוזנים זרימת הדם שלנו לא מאוזנת, יש יותר לחצים עצביים, גוף יותר נוקשה, הגבלות תנועה וכאבים, מה שמביא לכך שאיכות החיים נפגמת, והזיקנה מתעצמת. אותם אנשים ש"הזיקנה פוסחת עליהם" הם אותם אלו שיצליחו להתגבר על המכשולים הרגשיים שציינתי וידעו לזרום עם המציאות ולהיות נקיים מכעסים ואכזבות. ברגע שהגוף כבד ולא מאוזן אז התחושה הזו משפיעה בחזרה אל תוך העולם הרגשי שלנו שנכנס ליותר דאגות ויותר חוסר נוחות פנימית, ואז אנחנו בתוך מעגל של חוסר איזון נפשי וגופני, שככל שאנו יותר מבוגרים הוא יותר משמעותי בהיבטים הבריאותיים שלו.

אחד הכלים היעילים לנסות ולשבור את המעגל זהו העיסוי הרפואי, אם נצליח לאזן את הגוף אפילו במעט ולהביא לזרימת דם טובה יותר , ולפחות לחץ עצבי, הרי שהתוצר יהייה פחות כאב, מה שעשוי להחזיר לאדם את הנחת רוח, ואת המוטיבציה לחיים, ואולי את הכוח להתמודד עם משברים רגשיים.

ישנה תפיסה מוטעית שככל שהאדם מבוגר יותר העיסוי הנכון אמור להיות רך ועדין יותר. ואין זה נכון ככובד המשקל הרגשי שאדם נושא על כתפיו כך הדרישה הפנימית שלו לעיסוי עמוק יותר ואפילו מאסיבי יותר הוא גדול יותר. והיות שכמבוגרים אנו נושאים יותר משקל ריגשי שלילי כך הצורך שמישהו ייגע בנקודות הנכונות ויעזור לנו לפרק את ה"משקל"  הזה  עולה. לכן הטיפולים בעיסוי שאני מבצע לגילאי הזהב הם טיפולים שהמטרה שלהם לשפר את איכות חייהם ועל כן הם עשויים להיות מאסיביים, ומורגשים היטב למטופל, לעיתים מלווים בנקודות כואבות ולא נעימות, אך אם זאת נותנות למטופל טעם של עוד , רצון לחוות עוד מהתחושת פירוק, שכן הרבה מהקליפות הרגשיות, והחוסר נוחות הפנימית גם הן מתפרקות ולו במעט במהלך העיסוי...

אני מטפל לא מעט במבוגרים וגילאי הזהב חלקם מעל גיל 80  וב"ה לשמחתי הצלחתי לקחת חלק בשיפור והקלה באיכות חייהם של רבים מהם....

הזמינו גם אתם טיפול להוריכם
ושפרו את איכות חייהם

054-6809944

bottom of page