top of page

המלצות וחוות דעת 

זהו דף ההמלצות וחוות הדעת של מטופלים שחוו את הטיפול בעיסוי השיקומי אורטופדי רפואי של אופיר מלאך​

שירה אלאור

עליו  נאמר  נולד לתפקיד
הטיפול של אופיר  הוא  ריפוי
גופני ונפשי .
מטפל שבו גלום הכל.
יודע לאתר את האזור או האיבר
שבו יש חסימה ולשחרר  אותה .
שחרור החסימה הוא ריפוי פני עצמו
שחרור של הרגש המודחק שכלוא  בגוף
כתוצאה מטראומה או משבר לא מעובד .
שהרי לכל משבר  יש  כתובת בגוף .
מעבר ליכולת זו
אופיר הוא תרפיסט מחונן
היודע להקשיב למצב הריגשי
של האדם ולתת לו מענה מדויק.
ולכוון אותו תוך  כדי  דיאלוג  מעצים
להתבונן  ולהבין מה השיעור
שהכאב שהוא חווה מלמד אותו.
הילר בכל מובן המילה!

ניצה לוי

הגעתי לאופיר בעקבות כאבי שרירים קבועים שאני סובלת מהם עקב עיסוק מתמיד בספורט. תוך מספר טיפולים אופיר הצליח למגר את הכאבים ומאפשר לי לעסוק בספורט ללא כאבים. אופיר מטפל מעולה וקודם כל בן אדם, סובלני, קשוב ומלאך אמיתי

יעל אלחנטי

אופיר הוא מלאך! ידיי זהב שמצילות ומרפאות כל מכאוב!
בעזרת גישה הוליסטית של גוף ונפש אופיר הצליח לטפל בי ולשפר את מצבי עד מאוד.
ממליצה בחום!!!

אלון ברנדיס

אופיר כשמו כן הוא מלאך: מטפל מקצועי ביותר, ידי זהב. הגעתי לאופיר עם כאבי גב חריפים, ואופיר ידע לטפל בכל כאב במקצועיות, עם המון סבלנות, הסבר לכל דבר, ותוך מספר טיפולים הגב במצב מצוין, הרבה יותר טוב.
הגעתי לאופיר דרך המלצה של חבר לקבוצת ריצה, שגם הוא מטופל אצלו, על בסיס קבוע.
אופיר מסביר ומכוון מתוך ידע מקצועי רב והמון ניסיון עם מטופלים רבים, כיצד לאזן נכון בין פעילות גופנית לבין שמירה על בריאות הגוף.
מעבר להיותו מטפל ואיש מקצוע מעולה, אופיר הוא אדם מדהים: חכם, סבלני, קשוב, נעים, שיש המון מה ללמוד ממנו.
ממליץ בחום להגיע לטיפול (רצוי קבוע), אצל אופיר, על מנת לשמור על איזון ובריאות הגוף, ולהימנע מכאבים מתמשכים.
תודה לך אופיר, על מי ומה שאתה בעבורי, ועבור מטופלים רבים.

עומרי פרנקו

לאופיר הגעתי דרך המלצה של חבר , אם לספר את האמת הייתי קצת סקפטי לגביי יכולתו לעזור לי .
אני אדם שמטופל 3-2.5 שנים במרפאות כאב ועברתי אינספור טיפולים שונים ומגוונים באנספור שיטות ומטפלים לסוגם .
תוך כדי טיפול ( סגרתי מס טיפולים בהדרכתו) הרגשתי מגמה של שיפור והפחתת כאב באופן מתמיד ,יחד איתו פעלתי לשינוי דפוסי התנהגות והכוונה לחיים בריאים יותר .
מוטב לציין שאופיר אינו מטפל רק בגוף אלא גם בנפש ובתודעה עצמית   כיום אני יכול להתפאר בחברות איתו והמשיך כמובן להגיע אליו לפי הצורך .
אדם מדהים ❗❗❗
מומלץ בחום (מקצוען) ❗❗❗

מירב כליף

קוסם

עמית שמעוני

בעקבות פציעות ספורט עם כאבים שלא עברו במשך חודשיים ומעלה חיפשתי טיפול באינטרנט, הגעתי לאופיר קראתי המלצות ואמרתי ננסה.
באתי אליו במצב תפוס מאוד וכאוב מאוד. ממש לא האמנתי שאחרי טיפול אחד היה לי שיפור גדול, כבר אחרי שבוע רציתי לחזור שוב לספורט, אופיר אמר לי לחכות עוד קצת עד שהגוף יתאזן . אחרי שלושה טיפולים אני מרגיש מעולה ללא כאבים .

אני ממליץ בחום. אופיר מטפל מקצוען.

רון הרמן

הגעתי לאופיר עם כאבים עזים ברגל באזור הקרסול.לאחר שמכון ספורט נכשל.הכאבים הגיעו מאזור הגב המותני.לאחר 4 עיסויים הם הלכו הכאבים לבלי שוב.פשוט מומלץ אצלי בכל אופן.
נ.ב הגעתי לאופיר אחרי המלצה נלהבת מחבר.

חנה בונדיק

עזר לי בפציעת ספורט ושיקם אותי למרוץ תוך זמן קצר 🙏

עוזי מזרחי

מדהים , שנתיים סבלתי מכאבים בשחמות , שהקרינו לי על כל הגב , כמו סכין שתקוע תמיד , כאבים לא נורמלים , ניסיתי סדרה של טיפולים כירופרקט , דיקור,  כוסות רוח, בי קיו לייזר , שום דבר לא עזר לי , עד שהגעתי למלאך !
העלים לי את הכאב לאחר שנתיים , שנתיים שאני סובל , החזרתי לעצמי את שמחת החיים , אני עד עכשיו לא מאמין , ומחפש את הכאב , כאילו שהכאב מרמה אותי  , ויופיע , אבל יום ועוד יום , והוא לא מופיע , אופיר אתה מלאך , אלוף האלופים.
התמכרתי ...

 

 

דוד כחילה

הגעתי לאופיר דרך גוגל.  סבלתי מכאבי גב עם משיכה לרגל שמאל .. לאחר 2 טיפולים חל שיפור ניכר.  לאחר 6 טיפולים הפסיקו הכאבים מומלץ בחום.

 

 

ג'ני מלינצ'נקו

הגעתי לאופיר עם כאבי גב וצוואר שאני סובלת מהם כל החיים. כבר אחרי 3 טיפולים הרגשתי כמו חדשה. הגוף הרגיש קליל יותר, גמיש יותר, והרבה פחות כואב. לא האמנתי שזה יכול להיות. אופיר הוא מעסה מקצועי, מכבד . זכיתי להכיר בן אדם חכם, מצחיק ומעל לכל אנושי. במהלך הטיפול אופיר עובד לא רק על הגוף אלא גם על הנפש, כי ללא ספק הגוף ונפש הם אחד. כל מי שסובל מכאבים שונים,אני ממליצה  בחום להגיע לאופיר ולתת לו את האפשרות להראות שאפשר לחיות ולהרגיש אחרת.

שלום לוי

פשוט כשמו כן הוא ״מלאך״ ... הגעתי לאופיר דרך גוגל עם כאבי צוואר וגב תחתון ואחרי שתיי טיפולים ראיתי שיפור אדיר, פשוט ידי זהב.


 

שחר לוי

אני סובל מפריצה דיסק מספר שנים הגעתי לאופיר מהמלצה של חבר ורואה שיפור אדיר ממליץ בחום ידיי זהב.

אור זלקוביץ

אופיר מלאך כשמו כן הוא!
שינה לי את איכות החיים מקצה לקצה עם ידי המלאך שלו , הגעתי אליו אחרי טיפולים שלא עזרו לכאבי הגב.
וכבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי שזה טיפול שונה ממה שעברתי עד היום .
אני היום אחרי הטיפול השלישי וכשסיימתי את הטיפול אמרתי לו שהוא החזיר אותי 12 שנה אחורה מרגיש צעיר מלא מרץ וללא כאבים
דרך אגב תודה על העצות וההכוונה שמשנה את החשיבה ואת איכות החיים 🙏
ממליץ בחום אלוף עולם 🥇🥇🥇🥇🥇

בן דהן

הבחור הזה קוסם הייתי מפורק נכנסתי בזחילה ויצאתי כמו פנתר !!! תודה אופיר ברמה הפיזית הנפשית והגופנית ישר כח אדם מדהים ונעים איש יקר שעובד בכל לחיצה מהלב והנשמה ! מגיע לך שפע פרנסה ! אתה הגדול מכולם בענף !.

 

יורם עמוס

את אופיר אני מכיר כבר מעל 5-6 שנים.. ואני נוהג לפקוד את הקליניקה שלו בכל פעם שהגוף טיפה יוצא מאיזון... אופיר בידי הקסם שלו מחזיר אותי בכל פעם מחדש לחיים...  שלא כמו כל המעסים, אופיר רוצה להבין את הבעיה מהשורש שלה ומספק גם תובנות להמשך ...

 

יאיר אוזנה

חשוב לי להדגיש שאין לי שום קשר קודם לאיש היקר הזה אך כעת כשאני כותב עליו המלצה מרגיש לי שאני ממליץ על אח שלי, אופיר בראש ובראשונה אדם מדהים מקשיב, מייעץ עצות לבריאות טובה יותר ולאיכות חיים! האמת גם קצת פסיכולוג שמאוד נעים להקשיב! כש-"המלאך" מטפל במטופל שלו ממש רואים שהוא מרגיש את הכאבים שיש למטופל והטיפול גם אם הוא קצת כואב התוצאות בסוף תמיד טובות יותר.. באופן אישי החיבור שלי עם אופיר מהרגע הראשון היה מדהים, הגעתי אליו עם כאבים מטורפים של שרירים גב וכתפיים עקב עבודתי בתחום ההתקנות כ-20 שנה. מיד לאחר הטיפול הראשון איך שעמדתי על הרגליים הרגשתי את השינוי שלא קרה לי בשום מקום אחר של עיסוי, החלטתי מיד שאני מגיע לעוד 5 טיפולים קדימה על מנת לשחרר את עצמי לצמיתות מכאבי השרירים התפוסים. אכן היום אני אחרי כל הטיפולים ומרגיש נהדר מרגיש שחזרו לי התנועות שמזמן לא יכולתי לעשות. אני מודה לך מכל ליבי על הטיפולים המאתגרים שעשית לי ועוד תעשה לי בע"ה כתחזוקה שוטפת לגוף בריא ומשוחרר. לכל המתלבטים אני אומר עשיתי לכם את עבודת החיפוש הלכתי להרבה טיפולים ואף אחד לא באמת עזר לי כמו "אופיר המלאך" ממליץ לכם בחום❣

ציפי רצהבי

הגעתי לאופיר המלאך עם הרבה כאבים איפה לא, ואחרי כל טיפול יש  שיפור תודה  לאופיר מומלץ בחום

 

 

עידית גביש

זו לא הפעם הראשונה שאני מגיעה לטיפול אצל אופיר, ותמיד קיבלתי טיפול מקצועי ואיכותי.
הפעם החלטתי לשתף, במיוחד בתקופה  זו שהיא כל כך לחוצה (הקורונה רק מוסיפה) הגעתי אחרי שבוע של צוואר תפוס וכאבי ראש.
כבר אחרי טיפול אחד אני מרגישה הקלה משמעותית בתפיסה בצוואר וכאבי הראש עברו לחלוטין.
ממליצה בחום, ידי מלאך... 🙏🙏🙏

שני כהן שמואל

זה מטורף מה שהידיים שלך מסוגלות לעשות. פשוט לא להאמין, כל טיפול אני בהלם מחדש (כבר מעל 10 שנים אבל מי סופר....) עוד לפני שעליתי למיטת הטיפולים אתה רואה בדיוק מה לא בסדר, אני לא צריכה להגיד כלום ואתה רואה ומרגיש איפה כואב לי, איפה תפוס לי ומשחרר את זה במקצועיות שאין לתאר! בקיצור אתה מתקן את כל הנזקים שאני עושה לעצמי! תתכונן אני מגיעה שוב ביום חמישי. יש לך הרבה עבודה🤣🤣

 

 

אמוץ מור

קוסם. אני איש מאוד ריאלי ולוגי והגעתי לאופיר כדי להתנסות בעיסוי כדרך לריפוי. אני רק בטיפול שני ומרגיש כמו אחרי שנה וחצי של סיישן אינטנסיבי עם פסיכולוג. כל הביקורות פה כנראה שאמת גמורה ואופיר לא ביקש ממני לכתוב כלום.

כרמית פלק מדר

את אופיר פגשתי בתקופה מאתגרת ובה עומס רגשי מול מצב גופני דיי רעוע. השמנת יתר כולל גב תפוס וכואב , טווח תנועה מוגבל  ועוד. אומנם אנחנו בתחילת דריכנו בקשר הטיפולי אך מייד זיהיתי שיש פה גישה שונה.
אופיר מייחס קשר הדוק בין הגוף והנפש ולכן חשוב לו לזהות את מקור הבעיה בנפש וכתוצאה מכך בהתנהלותו של האדם ומשם להתחיל את הטיפול.
אני יכולה לומר שמעבר להקלה בכאב ושיחרור העומס על הגוף, חוויתי אחרי הטיפול  שינה טובה יותר מוטיבציה גדולה יותר לשיפור מצבי הגופני ואף מצב רוח מרומם יותר.
בעבר שניתפס לי הגב, הייתי צריכה לעבור דרך קופח החולים מסלול ארוך של נטילת כדורים נוגדי דלקת , פיזיותרפיה ורק אחרי שלושה חוד של טיפול הקלה משמעותית.
היום לאחר טיפול אחד , יש הקלה משמעותית שנמשכת לתקופה של בין חודשיים לשלוש אך יחד עם זאת תוך חתירה לאורך חיים בריא יותר.
בקיצור אני ממליצה בחום על מטפל בעל לב של זהב שמתייחס גם לנפש האדם , מקצועי ,בעל ידע רחב .

שרון סנדורי

הגעתי לאופיר המלאך כשמו כן הוא עם בלט דיסק בגב התחתון, כאבים ואי נוחות בצוואר והוא פשוט הוציא אותי כמו חדשה. בנוסף, הוא גם מרגיע ומאזן  כל טיפול אצלו הכאבים שלי פוחתים. ממליצה בחום לכל מי שסובל מבעיות בגב ובצוואר.

ריקי דוד

אופיר מלאך
שלום וברכה

כשמך כן אתה, מלאך מן השמיים ,שליח טוב מאלוקים

זאת הזדמנות נהדרת לומר לך תודה!
התחלנו את הטיפולים לפני חודש פלוס ,הגעתי אליך אחרי שניסיתי אין ספור טיפולים
קונבנציונליים ועיסויים שלא צלחו, הגעתי אליך עם כתף קפואה וזרוע כואבת .
כבר בטיפול הראשון הרגשתי הקלה, ויכולתי להניע את ידי השמאלית לכיוון מעלה, 
ומאז לא הפסקתי להגיע!
הטיפולים צלחו ועדיין צולחים ,אתה עוזר לי להכיר את הגוף שלי בצורה הרבה יותר טובה,
תוך כדי שמירה על תנועה נכונה ושחרור
אין ספק שברוך השם אני מרגישה הרבה יותר טוב, ובעזרת השם אמשיך להגיע לטיפולים,
כיוון שהטיפול פשוט עובד!!!!
ושוב תודה וממליצה בחום לכל מי שזקוק !

 

בברכת שנה טובה

ריקי דוד

אופיר שמואל

סבלתי במשך שנה מ"כתף כפואה" כתוצאה מחבלה שנבעה מנפילה. הגעתי למצב שלא הצלחתי להרים את ידי הימנית מעבר לגובה הכתף, וגם זה היה בסבל וכאבים נוראיים. בשלב מסוים לא הייתי מצליח להתלבש בעצמי והרגשתי נורא!!! בזמן שחיכיתי לתור לרופא אורטופד, שמועדו עדיין לא הגיע, קיבלתי המלצה על אופיר מלאך. מאחר ולא ממש היה לי מה להפסיד, קבעתי טיפול. אני חייב לשתף שכבר בתום הטיפול הראשון, הצלחתי להרים את היד הרבה מעבר לגובה הכתף והיום, לאחר 3 טיפולים, אני כמעט ולא חש כאבים בכתף והתנועה של היד והכתף חזרו, כמעט ב-100%, למצב שלפני הפציעה. אז לכל מי שסובל מ"כתף קפואה" אני ממליץ בחום ובהרבה אהבה להרים טלפון לאופיר מלאך ולשים סוף לכאבים המיותרים - ועל הדרך לפגוש בנאדם מקסים ומטפל בחסד עליון!

סהר סיבידיה

הגעתי עם כאבי קרסול עזים , ואחרי טיפול אחד בלבד!!! הכאב היה כל כך מזערי שאפילו אחרי יום עבודה של 10 שעות על הרגליים בקושי והורגש וזה אחרי טיפול 1!
מעבר לכך אופיר בן אדם מדהים סבלני ומקצועי!
ממליצה בחום .

אביבית וינוגורה

אופירו'ש התותח! ביקורת שמזמן הייתי צריכה לכתוב, בהיותי מטופלת שלך מעל לשנה ומהיכרות רבת השנים :-) אספר את המקרה האחרון: הגעתי עם צוואר תפוס, אחרי שבוע וחצי של חוסר יכולת לתפקד ולישון כראוי ואחרי שימוש בכדורים וכבר מהטיפול הראשון ראו תוצאות ויכולתי לחזור לישון. ממליצה בחום ובלי היסוס וגם אם לא כואב כלום, כטיפול שבשגרה!

גילי לוי

כל הסיפור שלי מתחיל בתנועה לא נכונה עם הצוואר. משם ההדרדרות לשכמות, לגב וזרמים עד המרפקים ללא יכולת לזוז היתה מאוד קצרה. לאחר שבוע של סבל שלווה בזריקות, כדורים, נרות ומה לא. קיבלתי המלצה מחברה על אופיר. יצרתי עימו קשר מיד, הסברתי את הבעיה והדחיפות. אופיר מיד נענה לבקשתי שאקבל טיפול כבר באותו יום וביקש שאגיע ב20:30 בערב!! הטיפול היה מדהים, קצת כואב במקומות מסויימים אבל כמו שהבטיח אופיר חל שיפור כבר למחרת ובחלוף שלושה ימים הייתי חדש!!!!! בהמלצת אופיר הגעתי לטיפול נוסף שהיה מעולה גם הוא על מנת שלא יחזרו הכאבים. יצאתי סופר מרוצה. ממליץ בחום!

גלית שרון

אופיר היקר! כמי שלא האמינה ברפואה אלטרנטיבית ולאור התקפי חרדה שסבלתי מהם ושהשאירו בי כאבי ראש תמידיים של מתח ולחץ לצד תסכול מחוסר יכולת לנשום עמוק , החלטתי לנסות טיפול כלשהו...הופעת לי באינטרנט וכאילו נשלחת אלי, משהו באינטואציה אמר לי שאתה האדם הנכון להגיע אליו לטיפול! ואכן מהמפגש הראשוני עם שיחת נפש עמוקה מלאה באינטלגציה רגשית , הבנה, סבלנות ויכולת לראות את החיים בזוית שונה ואחרת יצאנו לדרך...אתה בנועם שלך ובצניעות לוחץ על נקודות בגוף לפעמים חזק, לפעמים כואב אבל בקטע טוב כי אין ספק שהיום אחרי כמה טיפולים אני יכולה לומר שאתה עוזר לי בגדול ומעביר כל מכאוב! ואני אחרי כל מפגש בציפייה כבר לטיפול הבא...אז כמי שלא האמינה ברפואה אלטרנטיבית והספיקה אפילו להביא אליך את ביתי בת ה13 לטיפול אני פה כדי לומר תודה רבה רבה לך על הכל!!!

בני נורני

עם בעיות חמורות בגב עם הקרנות לרגליים קיבלתי המלצות מחברים. הגעתי לאופיר המלאך שהציל אותי מהכאבים. הייתי בטוח שלא אוכל יותר לעמוד על הרגליים, וכבר אחרי טיפול ראשון הצלחתי לעלות במדרגות ועכשיו אני גם רץ. ממליץ על אופיר בחום !

 

ליאת שיבר

אופיר מלאך כשמו כן הוא. הגעתי אליו עם מיגרנות הורמונליות ואחרי סידרה של 3 טיפולים מאזנים חודש ראשון מזה כמה שנים שלא היתה לי מיגרנה . אדיב מקסים ומקצועי ממליצה בחום.

 

מוטי מלאך

חודש וחצי מסתובב עם כאבים בלתי נגמרים בצוואר בכתף באגן בברך. כל בוקר כאב חדש במקום אחר.. סובל ברמות בקושי ישן בלילות עד שאני נזכר שהשם עשה עימי חסד ונתן את הזכות להיות אח של מעסה רפואי.
אז אחרי הטיפול הראשון בו הסביר לי שהרקמות שלי דבוקות ואני מעמיס יותר מידי אפילו הוא לא האמין ביכולותיו וביקש ממני להפסיק את האימונים והרכיבות לתקופה מה שציער אותי ממש..
נגיע ישר לסוף וברוך השם לא הפסדתי אפילו אימון אחד וזה בזכות ידיו הברוכות של אחי שבעיסוי השני הראה לי את העולם הבא בכל לחיצה ולחיצה. כנראה שהשם שמע את הצעקות והחליט לרחם עלי  וכבר ביציאה מהדלת הרגשתי כמו חדש.
אני מודה לאחי אופיר מלאך - עיסוי רפואי וטיפול בבעיות אורטופדיה  שנרתם פעם אחר פעם לסייע בעת צרה. 
אוהב אותך יאח..

דליה צובארי

אופיר היקר אתה באמת מלאך הגעתי אליך עם כאבים בצואר לאחר סידרת טיפולים עברו הכאבים תודה על היחס החם

 

רוני חג'ג'

אופיר תודה רבה על טיפול מסור ויסודי,
הגעתי עם דלקת בכתף ומגבלות תנועה ולאחר הטיפול הרגשתי אחרת כאילו לא היה, זאת בגלל רמת המקצועיות של אופיר ורמת ביצוע שאין להרבה אנשים בתחום.
תודה.

ישראל דוקוקר

אופיר מלאך. כשמו כן הוא. הגעתי אליו עם פריצת דיסק חוליות l4/l5 . הקרנה לרגל שמאל. לא יכולתי לעמוד על הרגלים . לאחר המון נסיונות עם אחרים הגעתי לאופיר. אופיר אמר לי שנעשה סדרת טיפולים והתוצאות יגיעו. וממש ככה.  לאחר 6 טיפולים הצלחתי לעמוד על הרגליים. התחלתי לעשות הליכות והפריצת דיסק נעלמה. ממליץ בחום על אופיר כמטפל מעסה וכאישיות.כיף להכיר אחד כזה . ממש מומלץ.

שגית ברמי

שליח ומלאך לכל גוף וכל שריר!! ❤️
מדהים בשירות במיקצועיות ובכל מה שיכולתי לבקש בתור עוסקת התחום התנועה והספורט ממליצה בחום!!!!! תודו לי אחכ!!!!

רן וייס

אם יש לכם בעיה איפה שהוא בגוף, אופיר יסדר לכם את הגוף מחדש. אני ממליץ מאוד אחד הטובים שיש, לא סתם מלאך,
איש זהב ומיקצועי מאוד, אני ממליץ!!!

 

 

סימה סנדורי

הגעתי לאופיר מלאך עם כאבי גב תחתון וכאבים בחזה בלי מחשבה שמישהו יוכל לשחרר לי את כל הכאבים האלה, אך הגעתי לאופיר המלאך כשמו כן הוא ואיך אומרים... נולדתי מחדש הכאבים נעלמו כלא היו, אחרי שבוע שהרגשתי לא טוב, באתי אלייך לטיפול של רק שעה וידעת בשנייה על איזה נקודות ללחוץ כדי שאצא ממך אחרי שבוע של כאבים, כמ ש ו ח ר ר ת אז המון תודה לך אופיר המלאך.

 

רחל בלילה

תודה לאופיר מלאך
זכיתי להכיר מטפל לתפארת
מרגיע את הנשמה
נותן אוויר לנשימה
מורה דרך בחיי
שתווה את הצלחותיי
תודה חבר יקר
אתה המטפל ,המושיע,
האור בקצה המנהרה
בדרך להצלחה

 

חני חדד

אופיר הפך מהר מאוד למטפל המשפחתי שלנו: מטפל בי באמי ואבי הקשישים. ובכולנו בהצלחה רבה .
הגענו אליו בעקבות המלצה חמה של חברה ופגשנו איש מקצוע רציני ולפני הכל בן אדם רגיש ומקסים שנותן תחושת בטחון ואופטימיות. חייבת לציין את היידע והנסיון המקצועי הרב ,היכולת המופלאה בקצות הידיים להגיע ולטפל בדיוק במקומות הנכונים כדי להקל ולשחרר לאזן ולהבריא. אמי הגיעה לטיפול במצב של כאבי גב קשים  ביותר שהשביתו אותה ובכללי מצב די ירוד בעקבות היותה מושבתת מתנועה מפעילות ובעצם מהחיים.בעצם הוא הגיע אליה הביתה היות ולא יכלה לזוז..
אופיר הצליח לחדור את הסקפטיות הרבה איתה הגיעו הורי לטיפול. ובעקבות הטיפול באמי גם אבי הצטרף ..
אבי המדהים (בן 91), הרופא (פרופסור) אבל *הכי סקפטי*  שאתם מכירים לגבי רפואה אלטרנטיבית ..

אופיר החל לטפל גם בו, בעקבות הצלחת הטיפול באמא. ועכשיו מטפל גם בי שסובלת מכאבי גב כרוניים כבר שנים. 
אמא שלי חזרה לתפקד עם הרבה הרבה פחות כאבים, אבא השתפר מאוד בכאבים שהיו לו בזרועות ובידים. 
אופיר מביא את כל החבילה האישיותית המקצועית  בתוספת גישה חיובית מעודדת ומלאת תקוה!
אז  כבר ברור שממליצה בחום !!

 

 

אירית ברנע

אופיר ממש מקצוען ונעים הליכות נהניתי מאד מהטיפולים והיחס. משתדל מאד ועובד במקצועיות. ממליצה מאד לקבל טיפולים מאופיר.

יש תמורה עבור האגרה.


ורדה (ביקשה לא לשתף שם משפחתה)

אופיר מלאך-
הודות למיומנויותיו המגוונות וההוליסטיות, איבחן במדוייק את המקומות האקוטיים, שגרמו לכאבי-גב,שכמות ומותנית, שהציקו ושיבשו
את תפקודי ביומיום בסבלנות רבה, עם אמפטיה וחיוך ורוגע, הוא טיפל, שיחרר והפיג את הכאבים הללו בטיפול אחד. 
על כך תו-דה ר-בה!!!

ורדה

 


ליאל אמר

הגעתי אל אופיר כשסבלתי מכאבים בצוואר, אחרי טיפול אחד אצל אופיר הרגשתי הרבה יותר טוב !!! תודה רבה לך


יהודה אמר

הגעתי לאופיר במצב לא קל בלשון המעטה, כאבים עזים חוסר יכולת תנועה, ולאחר שלושה טיפולים ברוך השם חזרתי לתפקוד מלא.
אין ספק כשמו כן הוא מלאך. 
תודה רבה מקרב לב, איזו הרגשה נפלאה ללכת ל"לא כאבים. זה הזמן כמובן להודות לבורא עולם שנתן לך את הידע והכוח לרפא בני אדם. 
מעבר למקצועיות חייב לציין אדיבות ודרך ארץ שאין כדוגמתא. 


אריה אלזס (בן 82)

תודה אופיר!...טפולך היסודי עזר לי מאד .
אני מרגיש הרבה יותר בטוח ויציב.
מומלץ בחום לכל מי שסובל מכאבי גוף.⚛

יוג'ין דיקר

כשמו כן הוא, מלאך!!!
הגעתי לאופיר במצב לא תפקודי, כבר במפגש הראשון הצלחתי ללכת ולעמוד זקוף. לאחר כמה שבועות של עבודה משותפת אני חדש!

עדנה קרקולי

כאבי הגב החזקים התחילו בעקבות תנועה לא נכונה שבצעתי ושהשפיעה לא טוב על עמוד השדרה.

הגעתי לאופיר בעקבות המלצה חמה.

זה היה לאחר חודש בו טופלתי גם בדיקור וגם עיסוי רפואי.

לא היתה התקדמות בכאבי הגב. ואולי ההפך.

אופיר במיומנות יוצאת מהכלל ובראיה הוליסטית של גוף ונפש הצליח להקל משמעותית על הכאב.

התמדתי בטיפול אצלו עד העלמות מוחלטת של הכאב, וראיתי תוצאות נפלאות.

אני מודה לך אופיר יקר

על טיפול מקצועי ומיומן.

שירה מזרחי

מעולה! הגעתי עם צוואר ללא יכולת תנועה... קיבל אותי באותו היום, יום אחרי הייתי כמו חדשה! מקצועי ומקסים. ממליצה

מיכל בן מנחם

לאופיר מלאך היקר .הגעתי אליך לפני כ 3 חודשים בעקבות כאבי תופת בשרירי העכוז. לא יכולתי לשבת על כסא בלי שהרגיש כאבים. ואתה כמו מלאך ששומר, בשיא המקצועיות, במסירות אין סופית ובלב ענק טיפלת בי ולא וויתרת . אני עדיין מגיעה לטיפולים אצלך למרות שהכאב חלף וזאת רק בגלל המקצועיות שלך והלב הענק. תמשיך להיות האחד.
ממליצה בחום למי שסובל מכל סוג של כאב. באמת אדם מקצוען שנותן את הנשמה.

 

 

שמעון מור

לפני 5 שנים נסעתי לכיוון תל אביב והיו לי כאבי תופת בצוואר , נכנסתי לגוגל לחפש עיסוי רפואי וכמו שאומר הפתגם : ״הקב״ה שלח לי מלאך״ הגעתי אליך ולאחר הטיפול הראשון הרגשתי שאני בידיים טובות , נכנסתי עם כאבים ויצאתי עם חיוך , מאז אני שומר על המלאך שלי ומגיע אליך לטיפול שכל טיפול אני מרגיש את השינוי בגוף כשאני יוצא אחרי כל טיפול וטיפול . יש לציין שבטיפול האחרון היתה לנו שיחה על מצב ההשמנה שלי לקחתי את השיחה לתשומת ליבי והחלטתי שזה הזמן לרדת במשקל ומאז אני יורד בקצב מהיר וזוכה ממך למחמאות על קצב הירידה במשקל , ועל כך אני מודה לך אופיר היקר שבשבילי אתה אח יקר.

אלי הרשברג

אופיר אדם נדיר! הגעתי אליו עם כאבי גב כרוניים שהקרינו והגבילו את התפקוד. האיש פשוט פירק ובנה אותי מחדש..!!! ברמה הבין אישית - קשוב ואכפתי! קשה למצוא אדם מזן כזה. מהלך ביננו, נדמה כאדם, אבל באמת הוא כמה ליגות יותר. איש שיחה נעים, ונותן הרגשה של אח. ברמה הטיפולית- מרגיש שהגעתי לאיש הנכון שהבין את צרכי הגוף שלי וידע לענות עליהם בצורה הנכונה בשיטת טיפול מיוחדת. ממליץ מאד!!!!

 

 

אבישי קליין

אני מטופל של אופיר מזה כחודש וחצי. אני סובל מכאבי גב חזקים וטופלתי עם כדורים חזקים נגד כאבים. לאחר כשישה טיפולים בלבד אני חייב להודות שיש שיפור ניכר בכאבים, הפסקתי כמעט לגמרי עם הכדורים ואנחנו לקראת המשך טיפולים תקופתיים בלבד ומטרה להפסיק לגמרי עם הכאבים והכדורים. אופיר באמת אלוף, איש שיחה ורוח ומקצוען אמיתי! תודה!

 

 

מרינה ספניי

מטפל בצורה מקצועית מאוד, מאוד יסודי בעבודתו...מעבר לכך אדם מאד נעים סבלני, פשוט תענוג להגיע אליו לטיפול. מאוד עוזר בכאבי גב וחוליות ,ממליצה מאוד:)

 

שלי סבג

הכרתי את אופיר לפני כחודש, אודות לקרובת משפחה בה מטפל אופיר לאחר שמספר בעיות אורתופדיות בגבה, ריתקו אותה לחלוטין למיטה. הטיפול בה הצליח מאוד, הרבה מעבר לציפייה ביחס למצבה הרפואי.
הגעתי עם כאבי צוואר וגב תחתון שדי הגבילו את התנועה שלי. למן הרגע הראשון, נחשפתי ליכולת יוצאת דופן להבין ולאתר את מקור הבעיה, לטפל ביעילות רבה ולשחרר את הגוף. אופיר הינו מטפל נפלא, משלב בין מספר טכניקות טיפוליות, והתוצאות בהתאם כבר מהטיפול הראשון. 
הקשר הבינאישי שנוצר בין מטפל למטופל פשוט נפלא וזה בהחלט תורם לאיכות הטיפולים.
אופיר מקצוען אמיתי, אכפתי ומסור. אני ממליץ בחום רב!


אילן פוני

נתחיל מהבסיס פגשתי בן אדם מבין מקשיב ויסודי זה בכלל לפני הטיפול עצמו .
לגבי הטיפול אופיר הוא מאבחן בצורה מדוייקת ובמקרה שלי הגעתי אליו עם דלקת באגן ימני ,עם הטיפול שלו וגם תרופות שלקחתי לקח לי להחלים ל90% ביומים לעומת אותה דלקת בצד שמאל שלקח לי שבוע להחלים כולל תרופות וזריקה של אורטופד לדלקת .
הטיפול של אופיר עם שילוב של התרופות קיצר לי את שלב ההחלמה פי 3 לעומת מה שהיה לי נסיון לפני כן .
אופיר תודה רבה הרווחתי פה מטפל בחסד.


ארז פונס

מומלץ ביותר! אופיר מטפל מקצועי, מסור וקשוב בעל ידי זהב. בכל פעם שמתעורר לו כאב כלשהוא, אני רגוע כי יש לי את אופיר שאת הכאב מעביר :) יצא חרוז אבל זו האמת..
בקיצור במקום לסבול מכאבים לכו לאופיר, לא תתחרטו...


יעל לין

אופיר מלאך- הוא מעסה בחסד עליון- ובמקצועיות עליונה וגבוהה, והוא באמת מלאך בפני עצמו כפי ששמו קולע לו:)
כנפיו החזקות שומרות עלייך, ומעסות את הגוף - מרגיעות ומשרות שקט ושלווה מהעולם הסוער בפנים ובחוץ. 
הכרתי את אופיר - לאחר שנים רבות מאוד- שהלכתי להמוני סוגי מטפלים בכל הארץ - וניסיתי... למצוא אחד כללבבי ורצוני
כאשר יצאתי תמיד לא מרוצה. ולא הרגשתי תמורה אמיתית ומלאה לא לכספי, ולא לציפייה שלי מעיסוי רפואי מעולה ושליטה מלאה בהכרת הגוף. 
אני ממליצה בחום רב ומכל הלב - לבחור באופיר - בתור המעסה שלך!!! ואדם לפני הכול -לא רק מעסה הוא אמפתי, מבין מקשיב מכיל ומחזק מאוד.
שזה לי אישית חשוב מאודדדדדדד!!!!!! תמיד איכשהו הוא מצליח להוציא אותי עם חיוך ותקווה. 
בכל רגע שאני רוצה וזקוקה למאס'ז - אין לי יותר פה שאלות וספקות וחיפושים מתישים - הבחירה המיידית שלי - היא אופיר מלאך ללא שום ספק!!!


מירב קליין

אופיר המלאך, הגענו אלייך עם הבן שלנו שסבל מגיל 5 מדלקת מפרקים של הילדות (JIA)
עם הזרקות חוזרות של סטרואידים למפרקים שלא ממש עזרו וניסיונות
בכל תחומי הרפואה האלטרנטיבית שלא היטיבו עם המחלה, הגענו
אלייך מהוססים ובלי הרבה תקווה.
בדרכך הנעימה, תוך כדי שאתה יוצר קשר אנושי וחם
התחלת לטפל בו במסירות ובנחישות, אך גם בלי
להבטיח שום דבר.
ואכן הנס קרה.
מאז תחילת הטיפולים אצלך, לא התפרצה הדלקת יותר, והודות לך בננו חזר לתיפקוד מלא כאילו לא היתה שם דלקת מעולם!!!
ואנחנו כמו הבן שלנו אסירי תודה לך!!

וכמובן שכשהתגלתה בעיה אצל בננו השני ,
OCL (Osteochondral lesion of the talus),
פנינו שוב אליך, וגם הפעם אתה ממשיך לעשות ניסים.
הכאבים נעלמו!!
תודה אופיר היקרחיימון אנגשטיין

טיפול מעולה ומקצועי. יכולת מצויינת לזהות מתחים ובעיות בגוף, וכמובן טיפול ופתרון. אופיר מלאך הוא איש מקצוע בחסד. מומלץ בחום.


מוני רוטמן

פניתי לאופיר לטפל בכאבי כתף שמאלית שמנעו תנועה חופשית של היד. סבלתי תקופה ממושכת ושום טיפול קונבנציונלי לא עזר. לאחר שני טיפולים של אופיר אני מתפקד עם היד גם בעבודות מאומצות. אכן למעני היית המלאך המושיע.


הלן שמשון

אופיר מלאך ממש ידי מלאך, אני ובעלי עשינו עיסוי אצל אופיר היה מעולה הרגשתי נהדר וחדשה, בעלי היה לו בעיות בכתף והמון כאבים, לאחר הטיפול הרגיש יותר קל וממש אין לו כאבים בכתף, מומלץ מאוד, ידי מלאך. אופיר תודה עוד נחזור אליך.

 

סיון מוסל

וואו אופיר, אני אחרי עוד טיפול מדהים :-)
אני חייבת לכתוב את זה.. אחרי שנה של טיפולים, אני יכולה להגיד בבטחון מלא שאתה מטפל כ"כ מקצועי ונעים. אחרי כל טיפול, אני מרגישה תחושה מופלאה והקלה גדולה. אתה מכיר את גוף האדם, ויודע בדיוק מה כל אחד צריך.
מעבר להיותך מטפל מופלא, אתה גם אחד האנשים הנחמדים שפגשתי בחיי. תענוג להיות אצלך. 
תודה לך!

 

טל בן יעקב

הגעתי אל אופיר בעקבות כאבי גב, אחרי בלטי דיסק עם הקרנה חזקה לרגל, הטיפולים מאד עוזרים לי ואני מרגיש טוב משמעותית, אחרי העיסוי יש תחושה של התחלה חדשה לגוף, כמו לידה מחדש. 
תודה רבה אופיר אתה מלאך


שקד כהן

אופיר התותח מקצוען אמיתי ממליצה בחום!!!


דוד בנג'ו

אופיר יקר , המגע ...בדיוק במקומות הנכונים... בלחץ הנכון ...בתזמון הנכון ...יוצר את ההרגשה הנפלאה שלא ניתן להעלות אותה על הכתב ... 
אתה דומה למנצח שמכוון בחכמה ובדעת את כל מכלול הכלים , הצלילים לכדי מנגינה אחת נעימה ומושלמת . כך כל שריר ושריר כל גיד וגיד כל אבר ואבר שבגופי הפכו להיות בהרמוניה - של מלאך

דפנה וולפינגר

הגעתי עם בני בן ה-10 לאופיר לאחר שבמשך שנה בני סבל מכאבי ראש תכופים. עפ״י אבחנת נוירולוג, מדובר בכאבים על רקע של סטרס עם החמרה בשל מיגרנות. הומלץ לנו לפנות לטיפולי רפואה משלימה להקלת הסטרס. 
התחלנו טיפול אצל אופיר לפני כ-3 חודשים. 
בפגישות הטיפוליות אופיר התחבר מהר לבני, מתבדח איתו ויוצר אוירה נינוחה. בטיפול אופיר מרכך את הלחיצות המכאיבות לעיתים, במגע עדין, רך ומרגיע. בני אוהב להגיע לטיפולים.
הדבר החשוב הוא, שבזמן הקצר יחסית, מאז שהתחלנו את הטיפול, תדירות כאבי הראש ירדה מאוד, לשמחתנו, והם מופיעים כעת לעיתים רחוקות בלבד.

נעמי בר

היי אופיר !! רציתי לומר לך אלף תודות על העיסוי היום היה מדהים. היד שלי קיבלה שיפור משמעותי - תודה. כמו כן הגעתי הביתה וישנתי כמו תינוק!!! 🌺🌺

אורן זלצר

אופיר היי, נהוג שלא לומר שיבחו של אדם בפניו, אבל קשה להתעלם מהמקצועיות ומהרגישות. עברתי הרבה סוגים של עיסויים מסוגים שונים, אבל שילוב הטכניקות והשחרור שאני חווה בסיום הטיפול, נותן לי אנרגיה לכמה ימים קדימה... אז רציתי לומר תודה על הכל.

 

אתי מיימון

אופיר, רציתי לומר תודה!
הגעתי אליך כמעסה רפואי אחרי המלצות שקיבלתי מחבר קרוב.
כשהגעתי אלייך הייתי עם דלקת בכתף שהחריפה והתפתחה לצוואר מאוד תפוס, עד כדי חוסר יכולת להזיזו ימינה, עם כאבים לאורך כל צד יד ימין שמנעו ממני לעבוד.
ניסיתי בשנים האחרונות כל דבר, אורתופד, כירופרקט מומחה, פזיותרפיה, רפלקסולוגיה ,עיסוי במקומות שונים ואפילו זריקת וולטרן. שום דבר לא באמת עזר וכל בוקר הייתי מתעוררת עם מועקה.

אופיר השקעת את כל יכולותיך ויום אחרי הטיפול  הראשון הרגשתי בשינוי! יומיים אחרי הרגשתי כמו חדשה.
נכנסתי לסדרת טיפולים אינטנסיביים לשחרר גם מקומות אחרים בגוף ולנסות לשנות את דפוסי ההתנהגות הלא טובים שהגוף שלי נכנס אליהם.
אופיר מרגישים שאתה משקיע את נשמתך בכל טיפול מקשיב ומטפל בגוף ובנפש. גם בימים ארוכים של עבודה אתה נותן לכל מטפל את הזמן שלו.
אחרי שנים אני יכולה לומר שמצבי טוב!

גם בן זוגי שהגיע אליך לעיסוי הרגיש נפלא אחרי. וכמובן פזרתי עוד המון המלצות לכל קרוב שכואב.
תודה אופיר! יישר כח.

פולינה וייסברג

את האמת, לא הייתה לי תקווה כבר לפני שפניתי לאופיר. סבלתי מכאב נוראי בגב במשך כ7 חודשים. החלפתי בתקופה הזו 3 אורטופדיים ואף אחד מהם לא ידע איך לעזור לי, הפנו אותי כל פעם לצילום ובדיקות שונות. עשיתי: רנטגן, אולטרסאונד, CT, MRI, מיפוי עצמות. כל פעם רופאים חשדו שיש לי בעיות שונות שגרמו לי לחיות בפחד מבדיקה לבדיקה. מה לא היה לי: הרניה, פריצת דיסק, ראומטיזם... כל פעם חשד למשהו אחר. הייתי מתוסכלת והרגשתי חסר אונים והכאב לא עזב אותי מהבוקר עד הלילה. אחרי 4 טיפולים אצל אופיר כאב נעלם והוא עשה עבודה קשה בשביל להבין את מקור הבעיה, אני עדיין לא מאמינה שזה עבר, זה כמו חלום שהתגשם. מה שעשית בשבילי לא ניתן להעריך בכסף, לא ניתן להסביר במילים, לא ניתן להבין בהגיון. זה פשוט נס! תודה לך מכל הלב!

עליזה לוקסנברג

הגעתי לאופיר עם כאבי גב עקשנים במשך תקופה ארוכה, לאחר שכבר ניסיתי מעסים אחרים, באתי בגישה ננסה ונאמין ושמחתי על הרגע שנפגשנו. לאחר סידרת טיפולים, אופיר המלאך כשמו כן הוא התמקד נקודתית בבעיה בשיטה יחודית משלו בסבלנות וביחס אישי והיום אני פשוט מודה לו. תודה רבה אופיר שיש אנשים כמוך.

סוזי שור (המלצה נוספת )

אופיר המלאך, לפני שאני פונה אליך בפרטי, חשוב לי שחברייך פה בפייסבוק ידעו. הגעתי אליך אתמול לטיפול שלישי בכאב נורא ומגביל שיש לי בעכוז (מן תסמונת כלשהי) ומקרין עד לקצה הרגל. 
אחרי שראיתי והרגשתי כמה השקעת בטיפול השני, שהיה קשה מאוד ומשום מה כבר באותו ערב, חזרו הכאבים כאילו לא עבדת כלל, הייתי מעט מיואשת, אך על סמך היכרותינו, ידעתי שאני יכולה לסמוך עליך ואכן הלילה, אחרי הטיפול השלישי והכואב במיוחד יש לציין, ישנתי מעולה, עד כדי כך שפחדתי הבוקר להתכופף כדי לא "לקלקל" את העובדה שלא כואב, אבל עם קצת מתיחות הבוקר, מרגישה מעולה, נראה שהכאב נוטש אותי בגדול ואפילו תפסתי את עצמי "על חם" לא נרתעת להתכופף להרים משהו מהרצפה. אתה פשוט אלוף!! 
אני יודעת שלא תמיד קל לך וגם אותך מתסכל, לפעמים לראות שאין תוצאה במיידי כפי שאנחנו, הפציינטים שלך, מצפים, אך תדע שאתה יודע "לתקן" ויש לך את זה! תודה רבה ושבת שלום!

 

עדנה שלמה

לאופיר המלאך👑 תודה רבה מקרב -לב על הטיפול המסור שאתה מעניק לי מידי שבוע, טיפול רפואי מקצועי יחודי. מביעה הערכה רבה,  לאחר המון טיפולים שעברתי אצל מומחים ומטפלים נוספים בעקבות בעיות גב קשות בריאותיות. אחרי הטיפולים אצלך כיום מצבי הרבה יותר טוב ללא כדורים, ללא תרופות שהיתי מכורה אליהם. בזכותך הגעתי למקום בו זכיתי להרגיש טוב יותר ולחיות מחדש.
ושוב תודה לך על מי שאתה מיוחד במינו על האיכפתיות, והדאגה, ההבנה, וההקשבה, על המסירות, ועל האנושיות  שבך.  לא יכולתי לבקש משהו יותר מדהים ממך
אתה המלאך שלי😍


ז'אנט כהן

מטפל ברמה הכי גבוהה שיש ! הגעתי אליו אחרי לידה עם כאבי גב תחתון קשים , ומה לא ניסיתי ועשיתי ושום דבר לא עזר . למזלי הוא היחיד שהצליח לעזור לי , בטיפול המסור שלו , בחיוך ובטוב הלב שלו. אין ספק שהוא המטפל שלי לעוד המון שנים :)

דן אור

כשמו כן הוא... מטפל על ועושה זאת מכל הלב

עוז יחזקאל

אתה אלוף!!! הכאב גב עבר, ואפילו יותר מזה השינה שלי השתפרה מאד. המון תודה ובטוח שאחזור שוב...

רומי צוברי

אופיר מטפל בחסד עליון!!
ללא ספק האדם המקצועי ביותר שפגשתי בתחום. הגעתי אליו עם כאבי גב וכבר לאחר הטיפול הראשון חל שיפור משמעותי ביותר.
כמובן שמטיפול לטיפול המצב הולך ומשתפר אבל עדיין כיף להגיע גם בשביל להתפנק:)
אופיר אדם כל כך נעים ומאיר פנים שכל האווירה היא נינוחה ומרגיעה.
אופיר, יש לך ידי זהב ואצבעות עם מגע קסם!
תודה ענקית, אין כמוך!!אניקה

 thank you Ofir for the message I’m feeling a lot better after some strong pain killers


אסנת זלצר

אופיר היקר, רציתי להודות לך על הטיפול המעולה מיום חמישי ובכלל!!   הייתי סקפטית אבל לא ייאמן הכאבים חלפו...  אחרי כל טיפול אני מרגישה שיפור ובסה"כ פער משמעותי! התנועתיות המוגבלת בצוואר כשנכנסתי לקליניקה ואיך שאני היום. הכאב בברך חלף לחלוטין. שמחה שאני מטופלת שלך ומחכה כבר למפגש הבא ביום חמישי (למרות הכאבים בטיפול והנשימות העמוקות....)  הייתי אצל הרבה מטפלים, אבל הדרך שלך הכי מוצלחת, התוצאות מדברות בעד עצמן . אז המון המון תודה!! 

יהודה מולאט

תודה לאופיר בזכותך אני ממשיך לעבוד כנהג אוטובוס. הגעתי לאופיר עקב כאב גב תחתון וכתף עם הקרנה ברגל אחרי 2 טיפולים כבר הפסיקה ההקרנה ברגל וגם הכאב בגב עכשיו אני מרגש מצויין באמת באמת. אם יש לכם בעייה אורטופדית זה המקום לפתרון הכאבים. בקיצור אופיר מספר 1 בארץ מומלץ בחום.

לאוניד צ'רקובר

כבר כמה שנים שאופיר "מתקן" לי את השרירים . כל פעם נכנס שבור יוצא כמו חדש !!! ממליץ בחום !

רחל רובין (בת 78)

תודה רבה אופיר היקר על הטיפול שאתה עושה לי, והאמת ישנם שינויים יפים ורבים. אפילו הסוגרים במערכת השתן הישתנו לטובה תבורך עם משפחתך היקרה הקוסמית הנוצצת💞🎼🥁🛤🌏🌞🌻

יעל ריבק

לאופיר היקר 
ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפולים שאני זוכה לקבל ממך.
הגעתי אלייך בפעם הראשונה ונשארתי לתמיד.
מגיעה אליך עם כאבים לאחר פעילות ספורטיבית מאומצת, וגם פציעות ספורט עם ידע ומקצוענות מסירות וחיבור אנרגיה זורמת בידיים אתה מטפל בי ודואג תמיד שאני ארגיש טוב ואוכל להמשיך לפעילות הבאה
תמיד מרגיע ומסביר על הבעיה שאני באה כאובה, מלמד שהפציעות הן חלק מלעסוק בספורט וצריך ללמוד לקבל אותם מתוך הבנה וטיפול נכון.
אחרי טיפול אצלך יוצאת ב התרוממות רוח ואופטימיות ומרגישה שהגוף והנפש קיבלו את הטיפול הנחוץ להם. 
אלוהים שלח אותך לטפל באנשים אם הידע שלך והאנרגיה בידיים שלך לא סתם קוראים לך מלאך
תמשיך ותצמח.
ממליצה בחום למגוון של פציעות ספורט, אורתופדי וגם לנפש.

אורנה לוי

לאופיר מספר 1 תודה רבה לך על הטיפול המסור כל פעם מחדש אתה מלאך שנשלח אלי אין עלייך כל טיפול אצלך מהלב והנשמה שהחיים שלך יהיו יפים וטובים כמוך מאחלת לך הצלחה בכל אשר תפנה וכל שתרצה תצליח באהבה אורנה לוי מאשדוד

 


אוריאל דנילוב

ווואו פשוט וואווו 

כל פעם שאני מגיע אני נרגש כי לאחר הטיפול המופלא של אופיר אני נולד מחדש 

במשך כשלוש שנים סבלתי כאבי גב שלא הרפו ממני , וכבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי שאני יכול לנוע בחופשיות כזאת שכבר נשכחה ממני ממזמן.

כל טיפול מכניס בי אנרגיות טובות שפשוט גורמות לי להרגיש רגוע רענן ומאושר ! 

תודה לך אופיר על טיפולים מהרמה המקצועית ביותר 

 אנשים יקרים אני ממליץ לכם בחום ומכל הלב לקחת חלק במסע הזה בכדי שגם אתם על בטוח תרגישו רעננים ומחודשיי כוחות בעזרת הטיפולים המופלאים והמקצועיים של אופיר ! 

 

ניראל אלמדע

חברים עברתי טיפול ע.י מסזיסט לקח לי את הכאבים תודה לאופיר מלאך, ממש מלאך.

ניראל אלמדע

 


אופיר שייבר

אופיר היקר!  אני רק רוצה להגיד תודה רבה! תודה שעזרת לי:)) אין לך מושג איך השתפרה לי ההרגשה...וזה אחרי 2 טיפולים!!! תודה רבה על הכל:)

 


אורנה לוי (המלצה נוספת)

לאופיר המלאך עם אנרגיות מיוחדות כל טיפול אצלך חוויה מיוחדת במינה .תודה על העזרה, אדיבות, השקעה ובטיפולך המסור, הגעתי אלייך ביום שני עם הכאב והנפיחות וכמו שהבטחת ביום חמישי עבר הכל. תודה על היותך אדם מיוחד במינו.
 

 

דני בכר

הגעתי לאופיר לאחר תקופה של כשנה שאני סובל מכאבי גב. כבר לאחר ארבעה טיפולים בלבד אצל אופיר הפסקתי לקחת משככי כאבים. אופיר מלאך, כשמו כן הוא, עשה עבורי נפלאות ועל כך תודה!

 

 

אורית שרעפי

אופיר, אני רוצה להודות לך, בזכותך אני מרגישה שיפור ניכר וחזרה לי איכות החיים. הגעתי אליך עם כאבי גב עליון קשים מאוד, שכמות תפוסות והגבלה בתנועה, לאחר איבחון מדוייק שלך, ואחרי סידרת טיפולים אינטנסיבית, הכאבים פחתו ממש נעלמו ואני מרגישה הרבה יותר טוב- ממליצה בחום לכל הסובלים מכאבי שרירים או בעיות גב לבוא לאופיר ולקבל את הטיפול הטוב ביותר

 

 

בני אהרון

אופיר המלאך;)
רציתי להודות לך על הטיפול האיכותי, המקצועי והמסור!
ממליץ בחום! מטפל ברמה גבוהה מאוד, מקצוען אמיתי ובחור מקסים שבלי שום קשר גם סתם ככה כיף לקשקש איתו :)

 

 

איציק מזין

אופיר היקר, הייתי חייב להגיד תודה על הטיפול המקצועי והמסור! כבר מספר חודשים אני בטיפול אצלך ויש שיפור משמעותי בבעיות הגופניות שסבלתי מהן. שתדע שכיום חזרתי לפעילות בחדר כושר כמעט באופן מלא...והכל בזכותך יא תותח!!! אז תודה :-))))
 

אבי לנדסברג

קצת לפני עוד טיפול , אני אספר לכם זאת: אחרי התעסקות עם אורטופדים, מרפאות כאב ופיזיוטרפיה במשך 3 שנים ללא תועלת, אופיר עלה על הבעיה כבר במשך הטיפול הראשון...כאבי הגב התחתון בדרך להעלם, כאבי הכתף נעלמו כלא היו. אופיר לא עושה סתם מסאג' (שרק זה ממש כיף) , הוא ממש עוזר לגוף להתאזן ולהחלים מפגיעות טראומטיות. 
בכזה שילוב של מקצועיות ורגש לא נתקלתי עדיין.
ממליץ בחום........

 

 

טל ארבילי

הגעתי לאופיר לפני חודש עקב נפילה חזקה בסקייטבורד , היום אני מרגיש הרבה יותר טוב עקב הטיפול. ואתמול חזרתי לשבור את הסקייטפארק!

 

 

בת שבע לשם

אופיר המלאך שלום מבת שבע רציתי להודות לך מעמקי ליבי על הטיפול המסור. מקצועי. ויעיל. הצלחת לשקם אותי לאחר ניתוח השתלת ברך. עזרת לי להתמודד ולהתגבר על הכאבים בצורה מקצועית ויעילה . במקום בו הטיפולים המקובלים בקופות פוספסו. בזכותך הגעתי למצב שמפליא גם את הרופאים בקצב החלמתי ותפקודי תמיד אשמח להמליץ עליך לכל מכרי. ישר כח בת שבע לשם.


ארז ניר

אחרי חצי שנה של סבל נוראי מ-whiplash שגרם למגבלה חמורה בצוואר,
והליכה למיטב הכירופרקטורים, נמצאה התרופה: אופיר מלאך, בארבעה טיפולים שיפר באופן דראסטי את המצב.
יישר כוח ומומלץ למי שסובל מבעיות שרירים.

סיגל טדרי

הגעתי לאופיר עם כתף קפואה, 50% תווך תנועה של היד, השיפור ניכר כבר מהטיפול הראשון, היום לאחר חודשיים בלבד המצב מצוין ולקראת ריפוי מלא.
מלבד הטיפול המקצועי אני חייבת לציין את היחס האישי, תמיד עם חיוך ,באווירה טובה ואנרגיות חיוביות.
ממליצה בחום!!!

מירי גינדי

לאופיר , אין עלייך!!!
תודה על הטיפול המסור והיחס החם והאוהב, 
על הסבלנות הרבה, הרגישות, וכמובן על הנתינה האינסופית,
על העזרה המתמדת.
אני רוצה לספר לכם על החוויה הראשונה שלי עם אופיר,
כשהגעתי לטיפול הראשון חששתי, ואחרי הטיפול לא התאכזבתי!!
תודה רבה לך, אתה פשוט מלאך!!

קרן אור אברהם (המלצה נוספת)

"אופיר מלאך" אתה מלאך אמיתי ומטפל אדיר!! תודה על האכפתיות, ההשקעה ההקשבה ובעיקר על כל לחיצה ולחיצה במקומות המדוייקים.. בכל פעם מחדש הגעתי כאובה ויצאתי כמו חדשה ממליצה עליו בחום ובהמון אהבה -בכל זאת ידי מלאך וזה 😁


אורלי פוליצר

אופיר היקר, הכל התחיל בשובר שבעלה של חברה קנה לה, והיא מכרה לי. לא ידעתי עלייך כלום, חשבתי שאתה מתעסק בעיסוי נטו. הגעתי אלייך עם כאבים חזקים שהקרינו מהאצבע עד לאזור שמעל לחזה. הייתי כאובה, לא יכולתי למצא זווית לשכב, הייתי עייפה וללא ציפיות. ואז גיליתי אותך, אדם מדהים. קודם כל הקשבת לי, האמנת לי, טיפלת בי לפי מה שהנחתי אותך, ויחד יצאנו לדרך לא קלה. היום ממרומי מספר החודשים שאתה מטפל בי מצבי השתפר פלאים. הכאבים פחתו, אני יכולה למצא זוויות לישון בהן, מצב רוחי השתפר, ומנקודת שפל נוראית, אני רואה שוב את האור. עוד יש דרך לפנינו, יחד עם זאת, אני יודעת שהדרך רק תשפר עוד ועוד את מצבי. בהזדמנות זו, אני רוצה להגיד לך תודה. תודה על ההקשבה, תודה על הטיפול, תודה על הרצינות, תודה על ההבנה, ותודה על ששיפרת את מצבי. בהוקרה אורלי


שירה דייץ

קודם כל רציתי להודות לאופיר על הטיפולים שעוזרים, יחס מעולה והרגשה טובה.
הגעתי לאופיר עם כאבים חזקים בגב. כבר אחרי טיפול הראשון הרגשתי הקלה בכאבים, יכולתי לשבת ולעמוד זקוף. גם מבחינה נפשית ורגשית, הטיפולים מאוד עוזרים- יוצאת מהטיפול רגועה עם הרמוניה נפשית ויכולת להמשיך לתפקד כל היום.
אופיר תודה רבה מכל הלב, שירה דייץ'פבליק גרטמן (בן 80)

אופיר אני רוצה שתצטט אותי כל מה שאומר לך תפרסם את זה.
אם מישהו היה אומר לי לפני חודשיים שאני אזכה לחזור לישון לילה שלם ללא כאב, לא הייתי מאמין לו. זה נראה לי כמו משהו רחוק שאני אוכל להסתובב במיטה מבלי לפחד מהכאב, 
שאוכל לנוע בצורה חופשית, ושיהייה לי את הביטחון המלא לצאת החוצה, בזכות הטיפולים אני יכול לקחת את אשתי לבית קפה ואפילו חזר לי החשק לרקוד ( הוא גם הדגים לי:) לפני שהתחלנו 
בסדרת הטיפולים זה נראה לי כמו פנטזיה.
תאמר לכל מי שמתלבט אם לבוא אלייך שאני פבליק גרטמן ממליץ בחום!!!!


רונן כהן

לפני כחודשיים וחצי התחלתי טיפול לאחר שברגל ימין היו כאבים עזים ובעיה בתנועה וגם גב תחתון תפוס הכאבים נמשכו למעלה מ10 חודשים , מאז הכאב אימוני ריצה שלי הושבתו והיה לכך השפעה לכל אורך החיים , בסך הכל עברו להם 10 טיפולים ואני כמו חדש , חזרתי לקבוצת ריצה ומתכנן בקרוב לחזור לתחרות ריצה 10 ק"מ , תודה רבה!!!

 

רחל כלב

מי היה מאמין, שני טיפולים בלבד וכאב שמשכתי שנים בקרסול נעלמו כלא היו. יברך האל את ידיך וכן ירבו מעשיך אופיר!!!

 

שיפרה כהן

אין מלאכים על פני האדמה אבל  מצאתי אחד כזה שמגע ידו מרפא וממלא אותך באנרגיות חיוביות וחזקות שנותנות לך אוויר לשבוע שלם ויותר.אני רוצה לשתף אתכם בהרגשה הנפלאה הזו ❤חוויה שמימית 😇ממש קסם של מלאך.תנסו _לא תתאכזבו.
תודה לך אופיר


חן סנטר

חיכיתי לרגע הזה שבו אוכל לשבת לכתוב ולשתף בחוויה שחוויתי כספורטאית חובבנית.
אז אמנם אני די חובבנית, גם אני מוצאת את עצמי כאובה ופצועה לא פעם בדרגות שונות. הבנתי שהפציעות הן חלק מהעניין, חלק מלעסוק בספורט. 
כספורטאים אנחנו מאמצים את גופינו בכדי לשפר ביצועים ולהיות טובים יותר מעצמנו ורוב הפציעות לפחות שלי הן בעקבות overuse או עומס ייתר.
לפני כשנה סבלתי ממתיחה בשריר הירך האחורי או בשמו hamstring, כאבים ממשיים, השבתה מריצה, בקיצור אוף אמיתי.
לא עזרו אורטופדים וכל מיני פיזיטרפיסטים שביקרתי אצלהם ונתנו אבחנות שונות...ארקוקסיה, משחות, מנוחה, ...הקלו במעט אך לא פתרו את הבעיה.
הגעתי ל- אופיר מלאך וכשמו כן הוא, מטפל בחסד עיסוי רפואי שיקומי במגוון שיטות ומטפל גם במגוון בעיות אורטופדיות. 
כבר מהטיפול הראשון הייתה הקלה משמעותית כך שאט אט בהדרגה חזרתי לפעילות מלאה. 
מעבר למיקצועיות, אופיר הוא בן אדם נעים קורן אנרגיה חיובית ומלא בנתינה. 
מי שהתנסה בעיסוי רפואי רקמות עמוק יודע שזה אינו עיסוי "נעים" אלא אפילו כואב שממוקד לנקודות הכואבות בגוף. 
לא מפספסת אף טיפול! אחרי טיפול אצלו אני קורנת, מרגישה איך הרקמות "התחמצנו" וחזרו לחיים.
ממליצה עליו בחום למיגוון של בעיות אורטופדיות.
תודה אופיר על הטיפול המיקצועי והמסור ובעיקר על הטיפים וההארות שאני מקבלת ממך.
כיף לי ואני אוהבת להגיע לטיפול אצלך!
בהערכה רבה
חן 

מיכל פלד

הגעתי אל אופיר עקב כאבי גב חזקים ומיגרנות
כבר לאחר הטיפול הראשון הרגשתי שיפור משמעותי אשר הקל על התנועה ללא כאבים..הטיפול הוא מקצועי וממוקד על הבעיה ממנה סבלתי. ממליצה ממש בחום על אופיר 

סוזי שור

חייבת לשתף אתכם בחוויה יוצאת דופן! אין לי הסבר כיצד הגעתי לאופיר, אך הוא דואג לומר לי שההוא מלמעלה אחראי לכך! ואכן צדק. אופיר חסך ממני שנות כאב בזכות כשרונו והיכולת הבלתי מובנת לי "לתקן" אנשים. הגעתי עם תסמונת כתף קפואה (הוא הסביר לי מה זה אומר) כבר חצי שנה עם תנועה חלקית מאוד, ומיד אופיר הסביר לי שהטיפול לא יהיה כייפי אם כי כואב מעט. רציתי לברוח משם אך הוא לא ויתר והייתי בהלם בתום הטיפול, כיצד התנועה ביד התרחבה ויכולתי בעצם לעשות דברים עם היד שלא הייתי מסוגלת קודם. ממליצה בחום! אמנם זה לא "פיקניק" מבחינת כאב אך שווה לחזור לשם בכל שבוע מחדש ולראות את התקדמות ההחלמה. למה לכם למשוך כאב? אני למזלי, לא ביזבזתי את זמני בטיפולים או בפיזיוטרפיה אצל אנשים אחרים, אלא הגעתי לאופיר בדרך של מזל ושיפרתי את איכות חיי. תודה אופיר!

אבי נבו:

אחרי יום עבודה ושעתיים נסיעה, אופיר בשעה קלה החזיר לי עם הידיים המדהימות שלו את החיות לגוף!!! מומלץ בחום!!!
אופיר, מתי עוד פעם :) ​


 

​סוד הגן הנעלם: 

תודה אופיר על כל השיתוף פעולה, ההתנדבות והטיפולים ההוליסטיים, ביום מפנק במרכז סוד הגן הנעלם רחובות לאמהות של הילדים החולים, הטיפולים היו במקצועיות, בשמחה ועם המון נתינה ואהבה. אנו מאחלים לך ברכה, הצלחה, ושגשוג, ושנה טובה ומתוקה.

​ ​
 

​אורית גדליה: 

Thank you!=)

I got massage treatment in many places around the world - this was the most profesional one! Totaly theraphy massage!!!
You know so much about the body! So much professional knowledge !
And the amazing thing- you combine with the great knowledge the spirit!
...
Getting massage from a therapist that care! That is sensitive! It affect the energy of the massage!
Toda!!!
I recomended it to all my family and friends!

​ 

​​ 

רויטל אלאלוף:

תודה אופיר על עיסוי מפנק ומפרק שהחזיר אותי להמשך יום עמוס, קיבלתי אחלה מתנה ליומהולדת, מאחלת לך הרבה הצלחה ושתמשיך לפנק עוד הרבה אנשים.


אלון קלו:

חברים אני רוצה לשתף אותכם בחוויה המדהימה שקבלתי מאופיר מלאך חברי הטוב מאז כיתה ג'.  הגעתי אליו לקבל מסאז' ופשוט נדהמתי כמה חבר שלי אלוף ברמה האישית וברמה המקצועית. הטיפול היה מפנק יחד עם מגע מאסיבי ששיחרר לי הרבה שרירים בגוף שלא ידעתי על קיומם אפילו. הקליניקה הצנועה שהוא הקים בבית פשוט מדליקה מפנקת ומחממת עם אווירה כיפית שפשוט אתה לא רוצה שיגמר. אני אישית אגיע לעוד טיפולים וכדאי גם לכולכם. 

תודה אופיר (: נתראה בקרוב

​ ​


תומר רחימי:​

חבר'ה - אני רוצה לשתף ולספר לכם על החוויה החיובית שהייתה לי:  

קודם כל חגיגה לגוף - העיסוי היה מקיף ומקצועי, ונגע בנקודות כואבות שאני בעצמי לא הייתי מודע להן - קמתי כמו אדם חדש, משוחרר ונינוח.
ולא רק חגיגה לגוף, אלא גם הטיפים שאופיר נתן בסוף הטיפול, בנוגע להרגלים שלי שהם אלו שיוצרים את המתח בגוף - היו מדויקים ונתנו לי חומר למחשבה.

תודה גבר! :-)

​ ​


גידי וייסגלס - גידיני:

אני רוצה לשתף אותכם בחוויה בלתי רגילה שהיתה לי עם אופיר. הוא הגיע אלי הביתה ונתן עיסוי לי ולאשתי. אני הולך לעתים קרובות לעסויים שכן אני סובל מכאבי גב עליון. שום סופרלטיב שאכתוב לא יתאר את מה שאופיר עשה בשבילי, הוא פשוט ענק !!!. הוא משלב סוגי עיסוי שונים ואני פשוט בן אדם חדש. לאופיר טכניקות עסוי שפשוט עובדות, יש לו אש בידיים ואנרגיה שלא תאומן. גם אשתי אמרה אותו דבר. בקיצור, מי שלא מזמין עסוי אצלו פשוט חוטא לגופו שלו (ולא, אין לי אחוזים אצלו....). מ ו מ ל ץ !!!! בחום. תודה אופיר. 

גידי ויסגלס - גידיני
אמן חושים וטלפתיה

​ ​


נופר כהן:

להבין את גוף האדם זו אומנות וגם מתנת אל ,לך יש גם את זה וגם את זה.
וזה מה שהופך אותך לטוב ביותר!
היה מסאז' משחרר מקצועי ומפנק !
ממליצה בחום !

​ 

יפעת מיימון:

הוא לא רק מלאך, הוא קוסם!
ברצוני להביע תודה ענקית על חוויה נעימה ומפנקת.
יש לציין שהפגנת מקצועיות רבה, ועם זאת יחס אישי וחמים.
לא בכל יום רואים כזו נתינה והשקעה במטופל.
תודה מקרב לב:)
השארת טעם של עוד... ממליצה בחום!!


דינה פירוזמן:

אופיר מטפל מכל הלב, עם תשומת לב ומקשיב לבעיות של הלקוח.
עזר לי מספר פעמים לצאת ממצבים קשים שהייתי , אחרי הטיפול שלו חזרתי להרגיש
טוב, ולעשות ספורט , תודה אופיר


 

ענת קיטרו:

תודה מיוחדת לאיש מיוחד על  הטיפול המיוחד, על היחס האישי והמיוחד, אין כמוך!
סבלנות, רוגע , נועם  וידיים מדהימות כל אלה מייחדים אותך, המשך כך!

​ ​


שיר פונס:

אופיר תודה על הטיפול האוהב והמסור, נהנתי מכל רגע וללא ספק שיחררת המון לחצים!! מחכה כבר לעיסוי הבא, מומלץ בחום!!!

​ ​


חן פונס:

עכשיו השרירים שלי יכולים לישון בשקט(: תודה אופיר על טיפול מסור ואהוב!!! ממליצה מכל הלב.

​ ​


שרון ותורי:

רוצה לשתף אתכם בחוויה מפרקת ומרעננת היום הייתי בטיפול אצל אופיר ואני חייבת לומר שהיה מדהים מושקע ומכל הלב עם הרבה מאמץ ומקצועיות אני מרגישה נהדר עם הרבה אנרגיות חדשות איזה כייף מומלץ ביותר ...:-)

​​


נירה ירושלמי:

רציתי לספר לכם על טיפול אצל אופיר. איני בטוחה אם היה זה עיסוי כי הוא שילב לחיצות בנקודות מסוימות, שילב מעט טוינה ואיני יודעת מה עוד אני רק יודעת שהטיפול עשה לי טוב בגדול ושחרר ממני הרבה כאב והרבה לחצים אז למי שכואב הגב או מי שצובר הרבה כעסים תיסכולים מתחים ומגיעים כרגיל לשרירם אני ממליצה בכל לב ללכת אליו
הוא פשוט נהדר,
תודה לך אופיר
נירה

​ ​


כרמלה בריא:

אני עוברת כעת סידרת טיפולים אצל אופיר. עשיתי כבר 2 עיסויים. ואכן זהו טיפול שונה מטיפול של מטפלים אחרים. הטיפול של אופיר מתמקד באזורים הכואבים , ובצורך לשחרר חסימות כאלו ואחרות. וההרגשה היא שמשהו זז שם ומתחיל לחזור לתיקנו. אז אכן כשמו כן הוא אופיר הוא מלאך!!! תודה רבה

​ ​


אורית מלמד:

חברים, לכל הכואבים והדואבים - מומלץ ביותר!

​ ​


גדעון טל:

בתור אחד שסובל מכאבים בגב תחתון הטיפול המיוחד שעברתי אצל אופיר , הינו חוויה מיוחדת במינה!
מורגש כי הטיפול נעשה עם הרבה נתינה רגישות מקצועיות ומסירות.
זה לא עוד טיפול..אלא טיפול שונה עוצמתי וממוקד,והרגשתי מצוין ומתכוון לעבור סידרה של טיפולים מקצועים בכדי להרגיש טוב יותר.
תודה לך אופיר ולהתראות בטיפול הבא!

​ ​


רחל אביכזר:

רק רציתי לומר תודה על תחושה נפלאה ורגועה שהותרת
על רגישות מפליאה בידיך ואנרגיות עצומות הטמונות בך
בנוסף על אישיותך המקרינה המוסיפה על הכל
שוב מודה על כך וממליצה בחום לכולם..........


הגר עוז:

הגעתי לטיפול אצל אופיר אחרי הרבה זמן ללא טיפול ואחרי חיפוש אחר מטפל שיבין אותי, אופיר לא רק הבין אותי אלא יותר חשוב- את הגוף שלי!
בעברי הייתי מטפלת ומאז אני יודעת שעיסוי הוא לא רק "נעים" אלא יכול ממש לרפא, ולא פגשתי הרבה מטפלים שמשקיעים כל כך בריפוי ופחות בסתם "נעים"..
באמת שהרבה זמן לא פגשתי מטפל שיכול ממש לתקשר עם הגוף ולהבין מה הוא צריך בכדי להתחזק ולהשתחרר. תודה רבה! ונשתמע שוב בקרוב :)

​ ​


רעות מרק:

שמעתי רבות על אופיר ועל כמה הוא טוב ומיוחד אבל............לא חוויתי בעצמי.
עד שיום אחד החלטתי שאני צריכה ללכת אליו.
ואתם יודעם מה? כל מה שנאמר אכן נכון!
הוא מקצועי ביותר, ומשלב כל מיני שיטות. אל תשאלו אותי איזה, אין לי מושג, אני רק יודעת שהוא עשה כל מיני דברים שחלקם נראו לי מוזרים וחדשים לי, אבל מה שחשוב היה שכשחזרתי הביתה אחרי הטיפול, מלווה בהזהרות שאולי ארגיש כאבים או דברים אחרים למשך יום או יומיים, לא הרגשתי כלום חוץ מעייפות טובה ורוגע, והיום, ב"יום שאחרי", אני מרגישה הרבה יותר טוב מאשר הרגשתי זה זמן רב.....
נראה לי שכשאחזור מחו"ל ארכוש כבר כרטיסיה אצלו....
המון תודה לך אופיר :)

​ 


אסנת ישורון:

פינוק של מלאכים הענקתי לאיש שלי לקראת החג כשהזמנתי את אופיר מלאך לעיסוי
עם שירות עד הבית, חיוך רחב ומקצועיות רבה, הרווחתי פעמיים -

גם ניצלתי את הקרדיטים- כיף גדול , אני מודה, וגם תזמנתי את הפינוק לשבוע שלפני החג והרווחתי עזרה נמרצת ורעננה..

אופיר יקר- תודה וחג שמח

​​


מרינה פונס:

בוקר טוב לאופיר היקר!! תמיד גרסתי שעדיף מאוחר מאשר אף פעם :)) תודה רבה על העיסוי המדהים שעשית לי, הגב השתחרר לחלוטין! הגעתי אליך עם גב תפוס לגמרי, אם אתה זוכר אפילו לא יכולתי לסובב את הצוואר, ושלושה ימים אחרי העיסוי שכחתי שבכלל היה משהו. מקווה שלהבא אגיע לעיסוי כי זה כיף ולא כי תפוס

​​


בת אל

אני חייבת לומר לך מכל הלב תודה רבה רבה שפינית מזמנך בשבילנו לעשות לנו יום כייף אני אישית נורא אבל נורא נהניתי שיחררת לי את הגב התפוס ואני רוצה עוד הפעם ואין עליך בעולם גרמת לי לאושר רב.

​​


סועאד אלגרנאווי

אופיר תודה על הרצון הטוב והחם שלך לתרום לנו היה פשוט כייף
מאיתנו בוגרי חוג כישורי חיים וכמובן תודה ענקית מהמנחה של החוג


אתי דייטש

תודה רבה על הכל אין עליך הלוואי וכולם היו מסוגלים לתת אם כל הלב והנשמה כמו שאתה נותן לאחרים.

​​


קרן אור אברהם

חברים אני ממליצה בחום "אופיר מלאך" קודם כל אדם מיוחד במינו ובנוסף מטפל באופן מדהים, מענג ומיוחד.. והכי חשוב אכן משחרר מכל כאב! שווה לפנות, לשמוע ולנסות :)))


די ג'יי שי משולם
אני רוצה לשתף אתכם בחוויה המדהימה שהייתה לי עם אופיר. בתום מסיבת פורים שבה תקלטתי, נשכבתי על מיטת העיסוי של אופיר מלאך. הבנאדם פשוט אומן, לאופיר יש טכניקות שפשוט עובדות, יש לו ידיים של אומן, כשהוא מטפל אז הוא מטפל מכל הלב. ממליץ בחום רב! תודה רבה לך. ​

ד'יגיי שי משולם
שירותי מוזיקה לאירועים
054-9404047


לירן גז

מטפל נדיר שווה כל רגע השקעה בשביל הגוף הנפש אחרי עיסוי עם אופיר יוצא בן אדם חדש. מלא בתובנות ישר כוח 

​ 


יפעת דננברג

באמצע היום, בתוך כל העשייה התנתקתי מיד. כל כך נהניתי ששכחתי מי אני, מה אני ומה אני עושה פה. ממליצה בחום!!!


אירית כחלון​
אופיר מלאך, כשמו כן הוא. הגעתי לקליניקה המעוצבת ברחובות עם חששות מתוך ידיעה שהגוף שלי רגיש לכאב(נסיון העבר). התקבלתי בחיוך לבבי והרגשתי בנח כבר מתחילת המפגש. שאלון קצר להסטוריה רפואית ולאחריו החל העיסוי. לכל אורך העיסוי המקצועיות של אופיר באה לידי ביטוי. מצד אחד, הוא לא ויתר וחתר להגיע לרקמות העמוקות, בכדי להעניק לי עיסוי רפואי בעל משמעות ומצד שני, הוא ידע להקשיב לגוף ולדעת היכן הנקודות שלא כדאי לחצות אותן. הגוף שלי היה זקוק למגע הרפואי של אופיר ובסיומו הרגשתי מרחפת. ישנתי בלילה שינה עמוקה כמו שלא ישנתי זמן רב. הגוף שלי היה רגוע ונינוח והשינה הייתה השלמה מעולה. תודה על הכל.
על הנעימות,המקצועיות,האבחון שאחרי, ההקשבה ועל מי שאתה....מלאך :)​​

 


אירית סוריאנו

​אופיר המתוק..
נוסחא מסויימת אין מסתבר...לבחור ממוצע, פחות או יותר.
ואם היית שכזו באיזשהו אופן-אז נכונה האימרה...שיש יוצא דופן.
בשבילי היית יותר מחבר-ועשית מעל ומעבר ליותר,
הצלחת אותי לכבוש באישיותך- כשהיית שם והושטת ידך!
בזמנים קשים כשהלב מתכווץ,תפילה בליבנו שלסבל יבוא קץ.
איתנו מלמעלה גם השמיים בוכים... אבל ידם לא ריקה-הם שולחים מלאכים.
אתה המלאך שנכנס לחיי,היית בדרך והחזקת ידיי,
הפחת את הרוח בתקווה מחודשת- סילקת כל דווי, ואוירה מייאשת.
הדף אינו יכול להכיל רגשות, אז לפחות אברכך בצרור של תודות
על כי נתת כל כוחך,וכל מרצך-במתיקות מיוחדת,למעלה ומשכמך.
הלוואי וינתן לך פי כמה וכמה.. שתביא איתך תמיד יד תומכת וחמה.
שתמשיך בעשיה מבורכת וברוכה- שלעד יוכירו לך תודה והערכה!!!
אוהבת אירית סוריאנו


רמי אברמוביץ

עברתי מספר טיפולים אצל אופיר. יש לו ידע רב לזהות את הנקודות הדורשות טיפול מיוחד וידי זהב בעיסוי. הבעיה שבאתי אתה הפכה לבעיה מינורית.
אני ממליץ על אופיר לכל מי שמעוניין לעבור עיסוי מקצועי.​​​​​​

 

​אפרת אלמוג

בעברי הרחוק הייתי שנים רבות בתחום האימון הגופני, העיסויים וכל מה שקשור לנושא. לכן כששמעתי הרבה חוות דעת טובות ומתלהבות על אופיר, הלכתי לטיפול ושמחתי לגלות שכל חוות הדעת אכן נכונות. הוא מטפל בעל ידע רב מאד, רגיש, מאומן, אחראי ומאד מקצועי. שמחה להמליץ עליו לסובבים אותי ולחזור לטיפולים נוספים. 

​​


אליהו בן חמו

לכבוד : אופיר המלאך!
רציתי להודות לך על הטיפול הרפואי שהענקת לי,
כשבאתי אלייך חשבתי שאני בא למסאז' חמוד שהבת שלי קנתה לי ליום הולדתי.
נוכחתי לדעת שבזכותך קיבלתי טיפול רפואי שכלל: שיפור הזרמת הדם בגוף, שחרור הגוף בעזרת מתיחות, ממצב שבו לא יכולתי להזיז את ידיי לאחור כתוצאה מסכרת- כיום לאחר הטיפול שנמשך כשלושה חודשים, אני יכול להזיז את ידיי ורגליי בצורה טובה!!
בזכות הטיפול השתפרה הזרימה ברגליים ובעקבותייה אני יכול לזוז, ללכת, להתכופף. דברים שבעבר לא היו פשוטים.
בזכות הטיפול הורדתי שני כדורים ברשימת הכדורים שאני שותה כל יום לצורך בריאותי!!
לכן אני ממליץ על אופיר - שהוא באמת מלאך!!
בתודה והערכה רבה

אליהו בן חמו,

0545954434 

​ 

​ 

רביב תורג'מן

אופיר מלאך ! ללא ספק אתה מלאך אמיתי.. תוך מספר טיפולים בודדים חויתי שינוי מה שהרבה לפניך לא הצליחו לעשות.. תודה על הכול ומחכה כבר לטיפול הבא והפעם רק להתפנק.. כי כבר את הבעיה הרפואית פתרת.. ישר כוח גבר שבגברים..


נטע נגר

אופיר המלאך..כשמו כן הוא! שמחה שיצא לי להיות מטופלת שלך. כיף לקבע טיפולים מאדם מקצועי, אמין ומקסים!! עזרת לי לגב אבל בעיקר עזרת לנקות את הנפש!..יישר כח!!


עודד מוסטוב

אופיר, אין ספק שאתה המעסה הכי מקצועי שהייתי אצלו עד היום. הניסיון העשיר, שילוב מספר רב של טכניקות עיסוי, הרגישות וידיעת הגוף גורמים לך לדעת איפה לשים את הדגש בכל עיסוי ואיך לעשות את זה יעיל, נעים ובעיקר מרגיע... אני יודע שעבורי זה הטיפול הכי יעיל לפוגג מתח. אני ממליץ בחום להגיע לאופיר לעיסוי. גם כשצריך מענה לכאב או בעיה רפואית (גם בזה אופיר מתמחה) וגם בלי סיבה מיוחדת, פשוט בשביל לתת לעצמכם מתנה של רוגע, הזרמת דם ושיפור הבריאות. העיסוי חשוב לבריאות! תודה רבה אופיר על הכל.

 

​יניב אוחיון​
אשתי הזמינה לי עיסוי אצלך כמתנת יום הולדת... אני רוצה להודות לך על עיסוי מקצועי, משחרר ומפנק.. ניכר שאתה מכיר ומבין את חוכמת הגוף.. זיהית בדיוק את המקומות ואת הדרך הייחודית שבה אני אוהב לקבל עיסוי. אני ממליץ עליך בחום רב לכל מכריי
ובטוח שאחזור לעוד...

 


ברק פונס
שמי ברק וברצוני לתת המלצה חמה על אופיר. ראשית אציין כי אופיר הוא בן דודי וחבר קרוב מגיל אפס... אני סובל ממחלה אשר מאלצת אותי להתנייד בכסא גלגלים ורוב היום גופי אינו בתזוזה, דבר הגורם לשרירים תפוסים ולניוון הגוף. אופיר, בעזרת שיטותיו המצוינות והיכרותו עם גוף האדם, מצליח בטיפול שבועי לשמור על החיות של שריריי בגב, כתפיים, צוואר וידיים ובכך הוא חלק בלתי נפרד מתהליך השיקום שלי. בנוסף אספר כי בשבוע שעבר נתפס לי הגב באופן חריף וסבלתי מכאבים נוראים שמנעו ממני לבצע כל פעולה בסיסית שהיא. ידי הזהב של אופיר הצליחו תוך טיפול אחד להרגיע את הכאבים ולהחזיר אותי לנורמליות ובטיפול נוסף להעלים אותם לגמרי. מקצועיותו, סבלנותו והנכונות הכנה לעזור ולרפא לא יסולאו בפז. תודה אופיר, מחכה כבר לטיפול הבא.

 

 

חגי סגל
‏‏אופיר מטפל מעולה עם ידיים ולב של זהב. העמיד אותי על הרגליים.

 

 

מירב עזרא
‏‏אין על אופיר המלך
פני מלאך וידי זהב לאחר כאבי תופת בגב אחרי טיפולים מדהימים חזרתי למוטב
הכל בזכות הנסיך
אין עלייך אופיר בהצלחה רבה מגיע לך הכל...

 


ליטל אוזן
‏‏אופיר מלאך כשמו הוא!!!
אחרי הטיפול היום אני רק יכולה להגיד שאין כמותו, ידיי זהב עם אנרגיות קסומות
בחור מקצועי שנותן הרגשה נוחה וללא ספק משחרר את כל המתח!
טיפול ראשון וכבר מרגישים את ההבדל מומלץ בחום !!!מתן טובי
לפני מספר חודשים ביום הולדתי התעוררתי עם צוואר תפוס ברמה שמעולם לא ה...כרתי, כאשר הראש מסובב חד ימינה ובלי אפשרות לזוז מילימטר, הכאב היה בלתי נתפס. בזכות המלצה של חברה בפייסבוק הגעתי להתקשר לאופיר ותיארתי לו את המצב. המלאך הזה עשה מאמצים יוצאי דופן לפנות עבורי כמה שעות (מעכשיו לעכשיו) והגיע במהרה עד הבית שלי לטיפול מסור מכל הלב!! מעסה ומטפל מקצועי מאוד עם גישה נעימה ביותר!! לא יודע איך הייתי עובר את זה בלעדיו.

 

 

לימור אפרים
הגעתי לטיפול אצל אופיר אחרי המלצות באתר שלו ולא התאכזבתי! ידי זהב, מקצועי מאוד ושירות נפלא כבר מהשיחה הטלפונית הראשונה..


 

גולן לביא

אופיר חבר יקר וקולגה תודה היום על הטיפול המסור בצליפת השוט שלי, רואים שאתה מבין ויודע מה אתה עושה ואין ספק כי נועדת לרפא אנשים.
מי ייתן ותמיד תזכה לטפל באנשים ולרפא אותם.
נפגש בשבוע הבא בהמשך הסדרה.

 


נעמה קורנברג

המטפל הכי טוב שיש


גל אלדר

מכירים את זה שאתם הולכים למסעדה במטרה לאכול את המנה האהובה עליכם כי אתם יודעים שלא תתאכזבו ממנה לעולם זה מה שקורה לי גם כשאני עושה עיסוי עם המעסה מספר 1 Ofir Malach.. מומלץ בחום.
 


מישל עמרן

אופיר מלאך(בהחלט) יקר שאתה!!
איך יודעים שאדם עושה את שיועד לו?
כשנתינתו ועשייתו מספקים וממלאים אותו ואת האחר...נראה שכך אצלך- עושה ומעסה באהבה גדולה ובהתכווננות של הנשמה!!!
תודה רבה על טיפול מסור, מקצועי איכותי ומלא נשמה!!
נדיבותך ונתינתך מהלב כלל לא מובנים מאליהם..מעריכה ומוקירה מאוד!!
אלוף אתה!!!
תודה רבה על מגע מדויק ומרפא!
זכיתי!!

 


לירון בראמי

חברים, לדברים טובים צריך לדעת לפרגן 

אני מפיקה אירועים ועובדת פיזית מאד קשה 

הייתי אצל המוןןןן מטפלים בעיקר מטפלות, 

ביום חמישי ממש לפני חג הפסח

הגוף שלי היה מאד כאוב ניסיתי את מזלי באינטרנט 

לשמחתי ולהפתעתי מצאתי מישהו שדיבר איתי בגובה העיניים וניכר ממנו מקצועיות והבנה עמוקה בתחומו..

עם החשש שלי לטיפול אצל בחור זכיתי להכיר מישהו מאד מיוחד מקצועי שידע לטפל בי הן פיזית והן נפשית.. ממש טיפול 10000, הרגשתי שהוא קורא את הגוף שלי באופן אינדיבידואלי ומתייחס אליו כספר פתוח ידע לקלוע בדיוק איפה יש חסימות וידע לשחרר אותם.

אני מרגישה שזכיתי להכיר מלאך אמיתי מומלץ ביותר!!!!!! אני כבר יודעת וגם הוא שזו התחלה של חברות מופלאה!!!

יישר כח!!!

bottom of page